O FIRMIE
 Internet dla domu
   Internet
   Telewizja
   Telefon
   Zasięg sieci
 OFERTA DLA BIZNESU
   Kolokacja
   Transmisja danych
   Tranzyt ruchu IP
   Łącza stałe
   Dla sieci osiedlowych
   Styki operatorskie
   Monitoring
   Serwery dedykowane
   Hosting
   Domeny
   Administracja Linux
   Usługi dodatkowe
   Spawanie światłowodów
   Pomiary reflektometryczne
 AKTUALNOŚCI
 REFERENCJE
 GALERIA
 PRACA
 KONTAKT
 Polityka prywatności
 Pomiar jakości powietrza
 0.0919µSv/h (19:07)
 ams.pl
 i4.pl sklep dla ISP

O NAS

AMSNET to doświadczona firma, jesteśmy na rynku ponad 20 lat. W tym czasie zdążyliśmy zasłużyć w oczach naszych klientów na miano wiarygodnych i sprawdzonych fachowców. Opinie o naszej działalności można znaleźć w dziale "referencje".

AMSNET obecnie zajmuje się głównie kolokacją, obsługa serwerów Linux oraz dostarczaniem Internetu siecią światłowodową we Wrocławiu. Chcemy by nasi klienci dostali wysokiej jakości usługi w rozsądnej cenie, w miłej atmosferze i w pełni profesjonalnie. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Współpraca zaczyna się zawsze od rozmowy na temat potrzeb klienta, jego oczekiwań i wymogów. Dopiero do tych wymagań nasi specjaliści dostosowują naszą ofertę, która jest przedstawiana i dopasowywana dokładnie do potrzeb. U nas nie ma gotowych pakietów, które nie są elastyczne i każą dostosować się klientowi - u nas usługę tworzą potrzeby klienta. Potrafimy zaspokoić nawet niestandardowe wymagania, bardzo lubimy wyzwania, gdyż sieci to nie tylko nasza praca ale także i hobby.

AMSNET od początku swojej działalności zajmował się dostarczaniem Internetu, budowaniem sieci lokalnych oraz wirtualnych i dbaniem o ich bezpieczeństwo. Aktualnie umożliwiamy dostęp do Internetu światłowodami.

Działalność telekomunikacyjną prowadzimy na podstawie Wpisu do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych pod numerem 950.

Zapraszam do współpracy, Andrzej Szreter.