O FIRMIE
 OFERTA DLA BIZNESU
   Kolokacja
   Transmisja danych
   Tranzyt ruchu IP
   Łącza stałe
   Dla sieci osiedlowych
   Monitoring
   Serwery dedykowane
   Hosting
   Domeny
   Administracja Linux
   Usługi dodatkowe
   Spawanie światłowodów
   Pomiary reflektometryczne
 AKTUALNOŚCI
 REFERENCJE
 GALERIA
 PRACA
 KONTAKT
 Polityka prywatności
 Pomiar jakości powietrza
 0.0967µSv/h (00:04)
 ams.pl
 i4.pl sklep dla ISP

Instalator kabli światłowodowych

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku instalator światłowodów.

Miejsce pracy: Wrocław, głównie Biskupin/Sępolno.

Zadania:

  • wykonywanie instalacji światłowodowych w budynkach
  • wykonywanie przyłączy światłowodowych do budynków
  • układanie światłowodów magistralnych
  • Wymagania:

  • podstawowe zdolności manualne - trzeba umieć przewiercić, przeciągnąć, zamocować czy przekopać
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy instalatorskiej (w dowolnej branży)
  • doświadczenie związane z drobnymi pracami wykończeniowymi
  • Oferujemy:

  • pracę w lokalnej firmie dla sąsiadów
  • pracę przy nowoczesnych technologiach
  • możliwość przyuczenia
  • etat lub w niepełnym wymiarze lub B2B
  • Kontakt: Telefoniczny (71)347-66-40, e-mail: biuro@amsnet.pl